Zdrowie i życie

  • Home
  • /
  • Ubezpieczenia życie

Ubezpieczenie zdrowia i życia

Ubezpieczenie życia

Choroba, wypadek drogowy – nie zawsze potrafimy zapobiec tragicznym wydarzeniom, ale zawsze możemy ochronić siebie i swych bliskich przed ich skutkami. Gdy Cię zabraknie albo nie będziesz już mógł pracować, ubezpieczenie życia ERGO 4 zagwarantuje zabezpieczenie finansowe Twoich bliskich na kwotę nawet 10 mln złotych. Możesz wybrać pełną ochronę lub konkretny cel: środki na życie dla rodziny bądź na spłatę kredytu. Dzięki temu szybko i w prosty sposób zapewnisz stabilność finansową tym, którzy są dla Ciebie najważniejsi – swoim najbliższym. Ubezpieczamy klientów aż do setnego roku życia!

Uszkodzenie ciała i niezdolność do pracy

Aż 80 tysięcy Polaków ulega co roku wypadkom w pracy, a blisko 40 tysięcy na drogach. Uszkodzenia ciała, które są skutkami takich wypadków, często pozbawiają poszkodowanych zdolności do wykonywania pracy, a w konsekwencji także zarobków. Ubezpieczenie "Uszkodzenie ciała" w ERGO 4 zapewni Ci zabezpieczenie finansowe w każdym rodzaju niezdolności do pracy, zarówno po wypadku, jak i wskutek choroby. Oferujemy różnorodne, dostosowane do Twoich potrzeb warianty tego ubezpieczenia: świadczenie płatne jednorazowo lub miesięczną, a nawet dożywotnią rentę.

Poważne zachorowanie

Każdego roku ponad 140 tysięcy Polaków dowiaduje się, że ma raka. Według prognoz do 2025 roku zachorowalność na choroby onkologiczne wzrośnie o ponad 25 procent, a nowotwory staną się główną przyczyną zgonów w Polsce. Wariant "Poważne zachorowanie" ubezpieczenia ERGO 4 zapewni Ci odpowiednie wsparcie finansowe na czas leczenia – suma ubezpieczenia to nawet 200 tysięcy złotych. Ochronę możesz rozszerzyć aż na 50 chorób, a roszczenie w ramach polisy zgłaszać wielokrotnie – to jedyna oferta w Polsce z tak szerokimi możliwościami!

Zdrowie dziecka

Kochamy nasze dzieci, dbamy o ich rozwój, troszczymy się o ich zdrowie, chronimy przed zagrożeniami. Niestety, nie zawsze się to udaje: według Ministerstwa Edukacji Narodowej w roku 2016 tylko w szkołach wypadkom uległo ponad 65 tysięcy dzieci. Gdy dziecko ma wypadek lub ciężko zachoruje, walczymy o jego zdrowie – za wszelką cenę. Przekonujemy się wtedy, jak bardzo to może być kosztowne. Dlatego warto skorzystać z ubezpieczenia ERGO 4 – Zdrowie dziecka. Oferujemy w nim kompleksową i przemyślaną ochronę Twojego dziecka w razie nieszczęśliwych wypadków i poważnych chorób. Wypadki obejmujemy sumą ubezpieczenia w wysokości nawet 200 tys. złotych (to znacznie więcej niż w szkolnym ubezpieczeniu NNW). Opcja "zachorowanie" obejmuje aż 20 chorób, w tym nowotwór u dziecka.
Pamiętaj, że skutki utraty zdrowia dziecka dotykają wszystkich – ubezpieczając je, zapewnisz sfinansowanie kosztów jego leczenia lub rehabilitacji, a jednocześnie finansowe wsparcie dla całej rodziny.

Czy jesteś gotowy, ubezpieczyć swoją przyszłość?